Kategoriler

At Yarışı Tahminleri

At yarışı tahminleri, tahmingucu.com


Tahmingücü’nde at yarışı tahminlerimizi paylaşma fikrimiz 2017 yılında başlamıştı. 15 Yıllık yarışseverlik sürecimizde at yarışları hayatımızda önemli bir yer aldı. Çoğu zaman sevindik bazen de çok üzüldük. Bizlere at yarışını sevdiren şey hiç kuşkusuz efsane yarış atları oldu. Bu nadide atlardan bazıları başta Turbo, Rokoko, Kurtiniadis, Salvatore, Ayabakan, Kocaayak, Fairson, Karaçocuk, Crispino, Village Wind, Mystical Storm, Azaraks, Invincible Girl, Invincible Son ve Actionmax olmak üzere liste uzar gider.

Rahmetli Gürkan Oker, Ömer Kaya, Ediz Arslan ve en son olarak geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz İsmail Çizik’in vefatıyla da oldukça üzüldük.

Yalçın Akağaç’ın Derviş Ağa ile Kanal D Byerley Türk Koşunda sonlarda attığı o müthiş sprinte aşık olduk. Erhan Yavuz’un Competus’la piste çıkmadan önce göz göze gelmemiz ve yarışı kazandıktan sonra birlikte kazanmamız bizlere at yarışını sevdirdi.

Peki hiç mi sinirlenmedik? üzülmedik? Tabiki bunlarda oldu. Mystical Storm’un sahibinin Gazi Koşusunu kazandıktan sonra Son Düzlük’te yaptığı alaycı konuşmalara üzüldük ve sinirlendik. At yarışına bahis yapan insanların sanki çakıl taşlarıyla oynuyorlarmış muamelesi görmesine sinirlendik. 2.lik derecesi belki bazı at sahipleri ve jokeyleri için önemsiz olsa da bir çok kez bu ciddiyetsiz olaylara sinirlendik.

Tahmin kısmına gelirsek eğer at yarışlarından para kazanılmayacağını hepimiz az çok anlamış durumdayız. Büyük paralar verip verdiğimiz paraların 10’da 1’ini ikramiye olarak aldığımız zamanlar çok oldu. Ülkemizinde ekonomik durumunu göz önüne aldığımızda simitçi kuponu diye tabir ettiğimiz kuponlarla da keyif alınabileceğini gördük.

Tahmingücü olarak genelde İstanbul ve Ankara yarışları üzerine çatı kupon tahminlerimiz sitemizde sıklıkla yer almaktadır. Diğer illerimizde ise tamamen keyif alabileceğimiz yarışların olabileceğini düşündüğümüzde yine tahminlerimizi sitemizden paylaşmış olacağız.

Kısacası konunun özüne gelecek olursak biz paylaştığımız kuponlarda sizlere para kazandırmayı vaat etmiyor. Herhangi bir ücrette istemiyoruz. Tuttuğumuz atları kendimizin o gün oynayacağı kuponun şablonunu paylaşıyoruz.

Herkese kuponlarında bol şans dileriz…